A o co že se soutěží?

Zapojte se do soutěže ještě dnes a získejte jeden z těchto kuchyňských spotřebičů od české značky MORA s téměř 200letou historií!

Pečeme spolu
Vestavná multifunkční trouba VT 447 BX

Bez dobré trouby péct nejde. Krásnou nerezovou troubu s 8 různými programy a praktickými zamačkávacími knoflíky může získat v soutěži s produkty z řady Pečeme spolu od Hamé 8 z šťastlivců. Díky digitálním programovatelným dotekovým hodinám už žádné cukroví nespálíte!

Více o troubě na mora.cz
Vestavná multifunkční trouba VT 447 BX
Vestavná multifunkční trouba VT 536 BX

Nerezová vestavná multifunkční trouba s označením VT 536 BX čeká na 8 z vás, které těší na využití celkem 11 různých programů včetně horkovzdušného pečení. To umožňuje péct ve více vrstvách najednou několik různých druhů pokrmů, aniž by došlo k vzájemnému ovlivnění odlišných chutí a vůní, například maso s pečivem. Součástí je i bohaté příslušenství v podobě roštu, mělkého a hlubokého plechu.

Více o troubě na mora.cz
Vestavná multifunkční trouba VT 536 BX
Volně stojící mikrovlnná trouba MT 121S

Volně stojící mikrovlnná trouba MORA MT 321 S v moderním stříbrném provedení o objemu 20l čeká na 15 šťastných výherců. Nabízí klasický mikrovlnný ohřev, expres funkci ohřevu, dětský zámek a nechybí ani rozmrazování. Je vybavená 5 výkonovými stupni a digitálním programátorem s možností nastavení ohřevu až 95 minut. Mikrovlnná trouba je skvělým pomocníkem moderní doby.

Více o mikrovlnné troubě na mora.cz
Volně stojící mikrovlnná trouba MT 121S
Tyčový mixer MORA MTP 600 X

Černo-nerezový mixér je jistě snem každého, kdo často peče s oříšky. Chcete také na jemno nasekané mandličky nebo vlašské ořechy? Pak zkuste štěstí v naší soutěži. Mixér s výkonem 600W a plynulou regulací čeká na 40 šťastlivců.

Více o mixéru na mora.cz
Tyčový mixer MORA MTP 600 X
Ruční šlehač MORA MRP 350 X

Při pečení je neustále třeba mít dobře našlehané žloutky do pěny, proto 20 z vás může získat elegantní šlehač v černo-nerezovém provedení s výkonem 350W pohodlným ovládáním a 5 rychlostními stupni. Ergonomická rukojeť zajistí pohodlnou manipulaci a extra silné šlehací metly náležitě zpracují všechny ingredience.

Více o šlehači na mora.cz
Ruční šlehač MORA MRP 350 X